O nas

Firma VAGPORT powstała w 2014 roku, założona przez pasjonatów mających na co dzień do czynienia z motoryzacją i serwisem samochodowym. Dzięki temu doświadczeniu poznaliśmy wielką potrzebę naszych klientów – móc sprzedawać i kupować legalne, używane oryginalne części w sposób bezpieczny, łatwy i przyjemny! Tak właśnie narodził się pomysł na naszą usługę.

W VAGPORT.COM pomysł na biznes jest dziecinnie prosty. Chcemy zapewnić bezpieczną i prostą w obsłudze alternatywę dla handlu poprzez serwisy aukcyjne, które potrafią delikatnie mówiąc „zniechęcić”. Nasz asortyment pochodzi jedynie od najlepszych partnerów na rynku Niemieckim oferującym jedynie części z legalnych źródeł, pochodzący z pojazdów testowanych fabrycznie przez Producenta. Naszą misją jest sprzedaż używanych części AUDI / VW / PORSCHE / SKODA / SEAT, w możliwie idealnym stanie i cenie przystępnej dla każdego!

Dlaczego warto kupować w VAGPORT.COM?

Otrzymujesz od nas nie tylko oryginalny produkt AUDI / VW / PORSCHE, ale również gwarancje legalności pochodzenia oraz doskonałą obsługę i wsparcie na każdym etapie zakupu.

Co to oznacza?

  1. Każdy produkt w sklepie jest opisywany zgodnie z rzeczywistym stanem i jego parametrami. Kładziemy duży nacisk na zdjęcia które zawsze idealnie odzwierciedlają kondycję sprzedawanej części. Zawsze fotografia przedstawia sprzedawany przedmiot. Posiadamy profesjonalne zaplecze fotograficzne dzięki temu wiesz dokładnie co kupujesz.
  2. Otrzymasz pomoc handlowca, który pomoże Ci wybrać odpowiednie części pod kątem funkcjonalnym do Twojego auta, usprawniając proces zamówienia i wysyłki.
  3. Możesz do nas napisać maila, zadzwonić czy zadać pytanie na Facebooku. Zawsze odpowiemy tak samo szybko i dokładnie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w dni robocze między 9:00 – 16:00.
  4. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, oraz profesjonalnym zapleczu jak nikt inny najlepiej doradzimy co wybrać, aby pasowało do Twojego modelu auta.
  5. Sprzęt możemy wysłać do Ciebie bezpośrednio pod podany adres lub możesz go odebrać osobiście w naszym stacjonarnym magazynie (wówczas oszczędzasz czas, wysyłka jest zawsze za darmo!).
  6. Wysyłając Twoje nowo zakupione części, sprawdzamy i dokładnie zabezpieczamy, aby jak najlepiej opakować go na czas transportu.
  7. Posiadamy w Polsce indywidualne kontakty z dostawcami na Ukrainę oraz do Chin, dzięki czemu można zminimalizować koszty transportu oraz uelastycznić formę dostawy.
  8. Zakup nie spełnił Twoich oczekiwań? Możesz zwrócić go w ciągu 14 dni lub wymienić na inną część dostępną w naszej ofercie.
  9. Kupując u nas masz gwarancję fachowej opieki w zakresie doradztwa, użytkowania i ewentualnego zamontowania Twojego produktu w pojeździe.